Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Drodzy Wolontariusze! 5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, czyli obchodzone corocznie święto wolontariuszy i organizacji, które zajmują się wolontariatem na całym świecie. Zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Dzisiejsze święto jest okazją, by podziękować Wam czyli członkom Wawerskiego Wolontariatu Bibliotecznego, za to co robicie jako wolontariusze. Mam świadomość jak dużo pracy i energii wkładacie w realizowane projekty i działania. Życzę by otoczenie zawsze doceniało Waszą pracę, a Wam towarzyszyła nieustająca satysfakcja.

Pragnę Wam także życzyć nieustannego zapału do nowych wyzwań, radości ze spotkań z ludźmi, którym pomagacie i poczucia, że warto to robić. To dzięki takim osobom jak Wy, nasz Świat staje się lepszy! Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście!

JACEK CZARNOWSKI
Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy