Ważny informacje w związku z pandemią koronawirusa

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania Biblioteki w okresie pandemii koronawirusa.

W związku z zaistniałą sytuacją, dotyczącą koronawirusa, począwszy od dnia 12.03.2020 r. wszystkie placówki Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy będą zamknięte dla czytelników do odwołania.

Informujemy również, że odwołane zostają wszystkie planowane w najbliższym czasie przez bibliotekę wydarzenia kulturalne oraz zajęcia i warsztaty. Proszę o wyrozumiałość, gdyż czynimy to w trosce o Wasze zdrowie, drodzy czytelnicy.

Informujemy o możliwości zwrotu wypożyczonych książek do wrzutni w Radości, przy ul. Powojowej 2, lub w Wawrze, przy ul. Błękitnej 32. Istnieje możliwość prolongaty telefonicznej, lub drogą elektroniczną.

Z wrzutni książek znajdujących się w wypożyczalniach przy ul. Błękitnej i Powojowej, mogą korzystać także czytelnicy, którzy wypożyczyli książki w innych wawerskich wypożyczalniach.

W naszych filiach pojawiły się pudełka do których można włożyć zwracane książki.

Wszystkie zaległości finansowe, wynikające z faktu zamknięcia bibliotek będą usuwane.

Przepraszamy za niedogodności.