Ważne informacje w związku z pandemią koronawirusa

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania Biblioteki w okresie pandemii koronawirusa.

W związku z zaistniałą sytuacją, dotyczącą koronawirusa, począwszy od dnia 12.03.2020 r. wszystkie placówki Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy będą zamknięte dla czytelników do odwołania.

Informujemy również, że odwołane zostają wszystkie planowane w najbliższym czasie przez bibliotekę wydarzenia kulturalne oraz zajęcia i warsztaty. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż czynimy to w trosce o Wasze zdrowie.

Od dnia 26.03.2020 książkomaty i wrzutnie przestają działać. Nie będzie też możliwości pozostawienia książek w skrzynkach przy bibliotekach.

Wiadomości mailowe przypominające o zwrocie oraz upomnienia zostały wstrzymane. Biblioteka nie będzie pobierała opłat z tytułu przetrzymania książek. Prosimy aby wypożyczone zbiory pozostały u Państwa do czasu otwarcia Bibliotek.

Przepraszamy za niedogodności.