Spotkanie z Ewą Woydyłło-Osiatyńską

Nikt tak dobrze nie zna sekretów i problemów kobiet jak Ewa Woydyłło, doktor psychologii, terapeuta uzależnień, wykładowca akademicki i autorka licznych publikacji.

O trudnych sprawach i skomplikowanych relacjach, ale również o kobiecej sile, dobrej energii i nowych początkach z Gwiazdą wieczoru będzie rozmawiać Milena Juszczak.

Ewa Woydyłło ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a na Uniwersytecie Warszawskim podyplomowe studium dziennikarskie . Od 1965 r. jest związana ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich. Działa również w Fundacji ABCXXI „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Autorka książek takich jak „Zaproszenie do życia”, „Podnieś głowę”, „W zgodzie ze sobą”, „Początek drogi”, „Aby wybaczyć”, „Wyzdrowieć z uzależnienia” czy właśnie „Sekrety kobiet” od 80-tych zajmuje się leczeniem uzależnień jako psychoterapeutka w Ośrodku Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Antioch University w Los Angeles, doktorat z psychologii uzyskała w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jej zasługą jest wypromowanie w Polsce leczenia według tzw. modelu Minnesota, opartego na filozofii Anonimowych Alkoholików. Od 1987 związana z Polskim Towarzystwem Psychologicznym.
Za osiągnięcia w dziedzinie terapii i profilaktyki uzależnień otrzymała medal św. Jerzego, za pracę z uzależnionymi w więzieniach – odznaczenie Ministra Sprawiedliwości.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Projekt finansuje Dzielnica Wawer m.st. Warszawy.

Skip to content