Spotkania z Gwiazdami – Alek Rogoziński

Spotkania z Gwiazdami – otwieramy nowy rozdział. Po bardzo udanym 2023 roku zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu wieczorów autorskich „Spotkania z Gwiazdami” (nazwa nieprzypadkowa).

Naszym pierwszym znakomitym Gościem będzie Alek Rogoziński.

Pisarz, twórca komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. Do jego najpopularniejszych książek należą: „Jak Cię zabić, kochanie?”, „Teściowe muszą zniknąć”, „Nieboszczyk sam w domu”, „Babka z zakalcem” i „Dom tajemnic”.

W 2019 roku jego kryminał „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” doczekał się inscenizacji teatralnej. W 2022 roku został nagrodzony za całokształt twórczości statuetką Złoty Pocisk. W sumie książki sygnowane jego nazwiskiem rozeszły się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.

Prywatnie jest wielbicielem podróży, Madonny i Jima Morrisona, herbaty Earl Grey, włoskiej kuchni, bowlingu i wszelkich gier karcianych.

Wieczór autorski odbędzie się we czwartek 8 lutego o godzinie 18.30 w bibliotece w Falenicy przy ul. Walcowniczej 2. Spotkanie poprowadzi Anna Matusiak. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!