Otwarcie nowej filli na Marysinie

27 czerwca odbyło się otwarcie nowej filii wawerskiej Biblioteki oraz filii WCK w Marysinie Wawerskim.

Wydarzenie zorganizowane zostało pod hasłem: „Spotkanie u Króla Maciusia”.

Na najmłodsze dzieci czekał spektakl „Król Maciuś I” przygotowany przez Teatr Proarte. Następnie dzieci spotkały się z cenionym pisarzem literatury dziecięcej- Rafałem Witkiem. Podczas spotkania dzieci wzięły udział w zabawnych rymowankach, zgadywankach oraz usłyszały odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące zawodu pisarza. Dodatkową atrakcją był warsztat plastyczny, gdzie można było ozdobić koronę na wzór korony Króla Maciusia. Popularnością cieszył się także warsztat plecenia wianków. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do Biblioteki.

Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Wawra Norbert Szczepański, jego zastępcy Łukasz Jeziorski i Leszek Baraniewski a także wawerscy radni Joanna Buczyńska oraz Wojciech Godlewski.

Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z Wawerskim Centrum Kultury.