Nasze zwycięskie pomysły w Budżecie Obywatelskim

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy oddali głos na nasze pomysły w Budżecie Obywatelskim!

Pomysły to:

• Zakup nowych zbiorów do bibliotek wawerskich – książki, audiobooki, prasa, gry planszowe. Koszt pomysłu to 200 000 zł.
  • Wawerska Strefa Chillout– Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy dzięki przestrzeni w Międzylesiu udostępnionej przez Wawerskie Centrum Kultury chce zaadaptować pomieszczenie z fragmentem korytarza na strefę chilloutu, która będzie służyła mieszkańcom, młodzieży oraz seniorom. Powstałe miejsce ma na celu przedstawiać bibliotekę jako nowoczesną – alternatywną przestrzeń. Koszt pomysłu to 100 000 zł.
  • Zakup narzędzi do prowadzenia zajęć z programowania w bibliotekach wawerskich – roboty i gry do nauki do programowania, maty edukacyjne i akcesoria. Koszt pomysłu to 60 000 zł.