Fotorelacja ze spotkania z aktorką Laurą Ewą Łącz w Oddziale Dziecięcym

W dniu 23 listopada 2017 roku gościem Oddziału Dziecięcego po raz pierwszy była aktorka i pisarka pani Laura Łącz.

Dzieci z klasy II B szkoły podstawowej nr 218 z Anina oraz dwie klasy drugie szkoły podstawowej nr 28 Sióstr Felicjanek z Marysina Wawerskiego obejrzały występ aktorki podczas którego zaprezentowała ona 4 piosenki.

W tym widowisku słowno-muzycznym mogliśmy usłyszeć utwory staropolskie zebrane przez Leona Schillera w „Kramie z piosenkami”. Spotkaniu z Laurą Ewą Łącz towarzyszył miły nastój. Aktorka swoimi barwnymi opowieściami z życia teatralnego, z poczuciem humoru wprowadziła dzieci w bogaty świat wyobraźni różnych przedstawień teatralnych w których grała.

Pamiątką z tego interesującego spotkania była zakupiona książką pt. „Bajki i wiersze na cztery pory roku” z autografem pisarki oraz wspólne zdjęcia.