Aktualności,  Na topie

Uwaga- od 31 marca zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki Publicznej!

Szanowni Czytelnicy! W dniach 31 marca 2021 – 16 kwietnia 2021 roku ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju nastąpią zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer.

Wypożyczenia realizowane będą wyłącznie po uprzednim zarezerwowaniu zbiorów. Zamówienia można składać e-mailowo, telefonicznie lub przez Wirtualne Konto Czytelnika. Książki można zamawiać do książkomatu lub do odbioru w wybranej placówce. Odbiór zamówionych materiałów bibliotecznych odbędzie się po telefonicznym lub e-mailowym umówieniu konkretnego terminu w godzinach pracy placówki:

• poniedziałki, środy, czwartki w godzinach: 13.00 – 19.00
  • wtorki i piątki w godzinach: 10.00 -16.00

Zachęcamy do korzystania z naszych książkomatów znajdujących się w wypożyczalniach:

• w osiedlu Wawer, ul. Błękitna 32 – księgozbiór Wypożyczalni nr 26
  • w osiedlu Miedzeszyn, ul. Agrestowa 1 – księgozbiór Wypożyczalni nr 82
  • w osiedlu Falenica, ul. Walcownicza 4/6 – księgozbiór Wypożyczalni nr 25
  • w osiedlu Radość, ul. Powojowa 2 – księgozbiór Wypożyczalni nr 47
  • w osiedlu Zerzeń, na terenie Szkoły Podstawowej nr 109 przy ul. Przygodnej 2 – księgozbiór Wypożyczalni nr 26

Uwaga! Książkomat w Zerzniu ładowany oraz rozładowywany będzie w następujące dni: 1.04, 6.04, 9.04, 12.04, 16.04.

Książki prosimy zwracać za pomocą wrzutomatów lub pozostawiając przed biblioteką w wyznaczonym do tego miejscu.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Legimi (e-booki).

2 kwietnia 2021 wszystkie filie Biblioteki będą zamknięte.