Spotkania z Gwiazdami: Jacek Bartosiak

Biblioteka Wawerska zaprasza na wieczór autorski z cyklu „Spotkania z Gwiazdami”, którego Gościem będzie dr Jacek Bartosiak – założyciel i właściciel Strategy&Future; Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożyciel „Play of Battle”, zajmującej się przygotowywaniem symulacji wojskowych; współpracownik Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; członek zespołu doradczego pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017–2018), prezes zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018–2019).

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu od 2004 roku.Ekspert do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnik debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji – wypowiada się na ten temat na konferencjach w kraju i za granicą oraz w mediach; autor licznych bestsellerów dotyczących zmian geopolitycznych we współczesnym świecie.

Rozmowę poprowadzi Monika Rudnicka.W trakcie wydarzenia dzieci mogą wziąć udział w warsztatach kreatywnych pod opieką animatorów Wawerskiego Centrum Kultury, które jest współorganizatorem spotkania. Projekt finansuje Dzielnica Wawer m.st. Warszawy.

Biblioteka Wawerska (sala widowiskowa Wawerskiego Centrum Kultury)

18 grudnia 2023, godz. 18:30

Wstęp wolny

Skip to content