„Rola pisma lokalnego we wspieraniu miejscowej kultury”- sesja popul-nauk.

Z okazji wydania 100 numeru Niecodziennika „Miedzy nami aninianinami” 23 listopada o godz. 16:30 w lokalu „Warsztat warszawski” przy Pl. Konstytucji 4 odbyła się sesja popularnonaukowa.

Tematem sesji z udziałem redaktorów warszawskich czasopism była Rola pisma lokalnego we wspieraniu miejscowej kultury.

Podczas sesji głos zabrali: dr Beata Michalec- prezes ZG TPW, Aleksandra Sołtan-Lipska- z-ca redaktora naczelnego magazynu Kronika Warszawy, Ewa Kielak-Ciemniewska- redaktor naczelny pisma Stolica, Jan Czerniawski oraz Mirosław Perzyński.

Zebrani goście wysłuchali koncertu zespołu Kwartet Walasek a także obejrzeli wystawę prac artystów współpracujących z MNA tj. Grażyny Mordzon oraz Grzegorza Muczke.