Konkurs dla uczniów klas IV i V

Zapraszamy dzieci z klas IV i V szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: „Jak wyobrażam sobie bibliotekę przyszłości”.

Jesteśmy ciekawi jak wyobrażacie sobie bibliotekę w niedalekiej przyszłości – jak będziemy wypożyczać książki za 10 lat?

Czy za 100 lat będziemy w ogóle czytać książki? Być może wykorzystamy Wasze pomysły w przyszłości w naszej bibliotece.

Na pracę w dowolnej technice (malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane, itp.) na papierze w formacie A4, czekamy do 31 marca 2022 roku w Wypożyczalni Nr 59 dla Dorosłych i Młodzieży w Marysinie Wawerskim.

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe.

Prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wypełnione oświadczenia prosimy przynosić do Wypożyczalni Nr 59 przy ul. Korkowej 119/123.