Inauguracja sezonu Plaży Romantycznej- byliśmy tam

Wysoki poziom Wisły uniemożliwił rozpoczęcie sezonu tam, gdzie powinien się rozpoczynać czyli na pięknej wawerskiej Plaży Romantycznej. Inauguracja odbyła 7 maja się na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy.

Nie mogło zabraknąć tam naszej obecności w postaci załogi Bibliobusa i stoiska promocyjnego. Przygotowaliśmy okolicznościową  wystawę archiwalnych fotografii „Wisła tętniąca życiem”. Najmłodszym daliśmy możliwość pokazania swych zdolności malarskich i plastycznych. Prezentowaliśmy również waweralia.

Podczas imprezy mieszkańcy dzielnicy mogli obejrzeć zabytkowe pojazdy i motocykle a także wziąć udział w różnorodnych grach czy zabawach. Na scenie zagrali Roman Roczeń, Hype Real i Sebastian Riedel z zespołem Cree.

Impreza składała się z dwóch części- wcześniej odbył się Piknik Rodzinny na Marysinie, gdzie wystąpił legendarny polski wykonawca muzyki country Lonstar.