Aktualności,  Filia Anin,  Filia Falenica,  Filia Marysin,  Filia Miedzeszyn,  Filia Międzylesie,  Filia Radość,  Filia Wawer,  Oddział Dziecięcy,  Polecamy,  Zapowiedzi wydarzeń

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 15 lat do udziału w warsztatach on-line.

Warsztaty dotyczą nauki rysowania komiksów w oparciu o twórczość poety, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Prowadzi je Monika Rudnicka z Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 82 w Miedzeszynie – autorka wawerskiego komiksu „13 portali”. Warsztaty realizowane są w ramach programu „Patriotyzm jutra”.

Po obejrzeniu warsztatów zachęcamy dzieci i młodzież do narysowania własnego komiksu lub zwykłego rysunku, których temat będzie miał związek z życiem i twórczością poety Gałczyńskiego, który jest jednocześnie patronem Wypożyczalni dla Dorosłych w Aninie.

Zasady przesyłania prac sformułowane są w Regulaminie Warsztatów:

Zapraszamy do obejrzenia warsztatów pod tym linkiem: