Filia Międzylesie,  Zapowiedzi wydarzeń

Spotkanie z poezją Roberta Baranowskiego „WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ”

Wypożyczalnia nr 121 w Międzylesiu ma przyjemność zaprosić na spotkanie z poezją Roberta Baranowskiego, p.t.: WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ, w znanym już cyklu „Cztery pory roku z poetami”. Spotkanie odbędzie się 21 września (w sobotę), o godz. 17.00.

Robert Baranowski – rocznik 1969. Zadebiutował w 2003 r. na łamach „Literackiej Polski”. Publikował m.in. w: „Nad Wyraz”; „Westerplatte”; „Angorze”; „Życiu Żyrardowa”. Aktywne życie poetyckie zaowocowało szeregiem spotkań autorskich w ośrodkach kultury, bibliotekach i kawiarniach w Żyrardowie, Ursusie, Piastowie i Warszawie. Także na Górnym i Dolnym Śląsku. Autor jest również aktywnym uczestnikiem Konfraterni Poetyckiej „Biesiada” organizowanej cyklicznie przy Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie, a od 2010 r. członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich (SAP).