Zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się w Czytelni Naukowej 20 października o godz. 17.00.
Biblioteka Główna w Aninie, ul.Trawiasta 10 (patron honorowy) oraz Redakcja niecodziennika Między Nami Aninianinami (patron honorowy) zapraszają 20 października (piątek) 2017 r., o godz.17.00 na spotkanie z Bożeną Heleną Mazur-Nowak, autorką książki pt.: DOMEK NAD STRUMYKIEM. Prowadzenie: Katarzyna Nowak. Wstęp wolny.

Bożena Helena Mazur-Nowak zaprezentuje swoją książkę „Domek nad strumykiem” Niezwykłe wspomnienia z najważniejszych wakacji w życiu. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Nowak.

Domek nad strumykiem to nostalgiczna podróż do czasów dzieciństwa. Autorka opisuje swoje ostatnie wakacje przed rozpoczęciem szkoły, które spędziła u dziadków na wsi – z tęsknotą wspomina beztroski czas dziecięcych przygód i pierwszych ważnych doświadczeń, z niezwykłą dokładnością opisuje szczegóły najważniejszych w życiu wakacji.

Dedykowana wnuczce książka jest prozatorskim debiutem cenionej poetki, która w niezwykle barwny sposób rekonstruuje świat polskiej wsi sprzed półwiecza widzianej oczami dziecka. Dzięki skupieniu na kolorach, zapachach i smakach świat ten ożywa na oczach czytelnika.