Nowe urządzenia

Szanowni Państwo! Z radością informujemy o otwarciu nowego książkomatu w osiedlu Zerzeń.

Książkomat znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej nr 109 przy ul. Przygodnej 2 i jest dostępny dla naszych Czytelników w następujących godzinach:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek: 7.00-21.00
• sobota i niedziela: 8.00-20.00

Można do niego zamawiać książki z Wypożyczalni Nr 26 z ul. Błękitnej 32 w Wawrze.

Załadunek zamówionych książek realizowany jest przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 26 w dni powszednie w godz. 8.00-10.00. Oprócz odbioru zamówionych tytułów istnieje również możliwość zwrotu książek za pomocą wrzutni bibliotecznej umieszczonej naprzeciwko książkomatu. Zwrócone książki wyjmowane są raz dziennie w godz. 8.00-10.00. Prosimy o zwracanie wyłącznie egzemplarzy wypożyczonych w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 26.

Jak zamówić książkę do książkomatu w osiedlu Zerzeń?

1. Aby zamówić książkę do książkomatu należy zalogować się w katalogu na stronie https://www.warszawa-wawer.sowa.pl/

2. Pozycje z katalogu najlepiej zawęzić do „Wyp. 26 (Błękitna)” i sprawdzić dostępność.

3. Następnie należy wybrać książkę ze zbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 26 klikając na pole „Wypożycz” znajdujące się po prawej stronie.

4. Kolejnym krokiem jest wybranie opcji „Książkomat osiedle Zerzeń”.

5. Po otrzymaniu maila z informacją, że książka jest do odbioru, można ją odebrać w wybranym przez siebie książkomacie. Do odbioru zamówionej książki niezbędna jest karta biblioteczna, którą należy zeskanować lub numer karty bibliotecznej, który należy wpisać na ekranie urządzenia.


Rozmiar czcionki
Kontrast