Dzień Matki / Dzień Zielonego Konstantego- relacja

Dzień Matki i Dzień Zielonego Konstantego za nami. To był dzień pełen emocji a padający deszcz oraz burze nie mogły temu przeszkodzić.

Rozdano nagrody w konkursach literackim i plastycznym. Gościliśmy Kirę Gałczyńską i Laurę Łącz. Nie mogło zabraknąć występów artystycznych, Zaczarowanej Dorożki oraz przejażdżki zabytkowym autobusem Jelcz czyli popularnym „ogórkiem”. Pasażerowie byli zauroczeni Kulturoteką na ul. Błękitnej.

Obejrzeliśmy spektakl „Zrobimy sobie raj” na podstawie Zielonej Gęsi w wykonaniu Teatru Wolontariackiego „Liliput”, a także monodram Spotkanie z matką w wykonanie Laury Łącz na podstawie twórczości K.I.Gałczyńskiego. Centrum Edukacji Montessori zaprezentowało spektakl na podstawie dramatu Doroty Masłowskiej „Między nami dobrze jest”. Teatr Falenica zaprezentował spektakl dla dzieci „Stragan Bajek”.