Aktualności,  Oddział Dziecięcy,  Zapowiedzi wydarzeń

Dzień Matki 2018 / Dzień Zielonego Konstantego

W dniu Święta Matek w Polsce, dnia 26 maja zapraszamy zaprzyjaźnione ze sobą na co dzień rodziny, dzieci chodzące razem do przedszkoli i szkół w dzielnicy Wawer, pedagogów, opiekunów, nauczycieli do wspólnego spędzenia czasu.

Ta inicjatywa lokalna będzie angażowała w działania osoby młode, które zostaną w przyszłości matkami, osoby, które już podjęły się najważniejszego zadania życiowego „bycia mamą” i osoby, które mają już ciekawe doświadczenie bycia matką dorosłych już dzieci.

Wśród sosen i dębów, w tym pięknym i zielonym miejscu, w „sercu” anińskiego osiedla obchodzić będziemy również po raz kolejny „Dzień Zielonego Konstantego”. Gościem specjalnym będzie pani Kira Gałczyńska, córka poety K. I. Gałczyńskiego, który w latach 1936-1939 mieszkał w Aninie z rodziną oraz aktorka pani Laura Łącz. Nasze działania będą miały na celu zaprezentowanie twórczych osiągnięć dzieci i dorosłych w ramach animacji kulturalnych.

Poprzez realizację tej imprezy plenerowej troszczymy się o nowe pokolenia dzieci i ich mam. Chcielibyśmy w sposób kreatywny zadbać, aby „małe osobowości” dzieci rozwijały się pięknie wśród lokalnego społeczeństwa . Przyjaźnie i dobre relacje sąsiedzkie, którym będzie sprzyjał ten wspólnie spędzony czas na pewno ukształtuje w przyszłości rozważnych i mądrych mieszkańców dzielnicy Wawer.

Rozmiar czcionki
Kontrast